top of page

ВІДБІЙ ТРИВОГИ

Для якого бізнесу доступний тариф
Для малого та середнього бізнесу зі споживанням до 50 тис. кВт*год. по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.
Період застосування
з 1 травня 2023 року до 31 серпня 2023 року включно.
Опис та складові тарифу
Нестабільність цін, екстрені відключення електричної енергії, паперові документи та нескінченна кількість рахунків більше не проблема! Щоб Ви не відволікались від свого бізнесу, ми пропонуємо унікальний тариф «Відбій тривоги!» на 4 місяці, який ідеально підходить для малого та середнього бізнесу.

Електронний документообіг, який позбавить Вас усіх незручностей паперової документації. Більше того, Ви маєте надзвичайну можливість заощадити до 20 000 гривень на оплаті рахунків та отримати  найякісніше джерело енергії для безперебійної роботи бізнесу з програмою лояльності від ЕМА.

Ціна 3,10 грн/кВт*год.
Оплата по факту споживання.

Тариф розрахований без урахуванням тарифу на передачу, зазначена ціна не включає ПДВ і плату за розподіл електроенергії. Споживач здійснює плату за послугу з розподілу безпосередньо оператору системи або за бажанням через постачальника
Умови лояльності:
Заощаджуйте до 20 000 гривень. Сплачуйте менше на 10 коп.
за кожну кВт*год при попередній оплаті рахунку за електричну енергію.

Приєднуйтесь до тарифу «Відбій тривоги!» та одразу ловіть гарантовані 25% знижки на придбання EcoFlow Delta 2 у нашому маркетплейсі.
bottom of page