top of page
Image by Jason Blackeye

Договірні умови
постачання електричної енергії

Постачання електричної енергії здійснюється у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, на умовах договору, укладеного з електропостачальником.

Як правило, договір між електропостачальником та споживачем укладається шляхом приєднання споживача до розробленого електропостачальником договору на умовах комерційної пропозиції, опублікованої електропостачальником.

Перед укладанням договору про постачання електричної енергії споживач має обрати відповідну комерційну  пропозицію та зазначити її у заяві-приєднанні до умов договору постачання електричної енергії споживачу.

Важливо! Укладання договору про постачання електричної енергії здійснюється за наявності у споживача діючого договору про надання послуг з розподілу електричгої енергії.
Image by Peter Fly

Договірні умови
постачання природного газу

Постачання природного газу здійснюється відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» і Правил постачання природного газу та за умови наявності чинного між Споживачем та Оператором ГТС договору транспортування газу.

Постачання природного газу здійснюється відповідно до договору, за яким постачальник зобов’язується поставити споживачеві природний газ належної якості та кількості у порядку, передбаченому договором, а споживач зобов’язується оплатити вартість прийнятого природного газу в розмірі, строки та порядку, передбачених договором.

Постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених законодавством України.
bottom of page