top of page

EMA SOLUTIONS

Більше інформації

ПРО НАС

Компанія EMA SOLUTIONS є надійним партнером для бізнесу який допомагає клієнтам зменшувати витрати на енергоресурси та мінімізувати вплив викидів шкідливих речовин на навколишнє середовище завдяки сучасним технологіям.

Сертифікований Учасник Ринку, що включений до реєстру постачальників послуг комерційного обліку Адміністратора комерційного обліку електроенергії України – НЕК «Укренерго», а також розвиває мережу публічно-доступних зарядних станцій для електромобілів.


EMA SOLUTIONS входить до Групи компаній ЕМА. Досвідченість та прогресивність нашої команди дозволяє якнайкраще розуміти та задовольнити потреби наших клієнтів. Ми прагнемо розширити можливості наших бізнес партнерів, які прокладають шлях до зеленої енергетичної системи.   

ППКО

EMA SOLUTIONS - ліцензований постачальник послуги комерційного обліку (ППКО) електричної енергії, що діє згідно положень Кодексу комерційного обліку НКРЕКП від 14 березня 2018 року та надає послуги Оператора збору даних (ОЗД) комерційного обліку електричної енергії. Послуга ОЗД необхідна для забезпечення включення площадок вимірювання споживача в групу обліку «а» при визначенні обсягів споживання, що для значної частини бізнесу дозволяє отримати значно нижчий тариф на електричну енергію. 

Але крім цього, забезпечення можливості щодобового дистанційного зчитування показників лічильника дає вам більше інформації про використання електричної енергії, тож ви можете подумати про те, як регулювати споживання, а також це чудовий інструмент для підтримки та збалансування національної енергетичної системи.

Споживач має право вільно обирати ОЗД для укладання з ним договору, згідно з законодавством України. Наша компанія гарантує найнижчу ціну (економія до 25% від діючого тарифу ОСР).

ППКО_ЕМА
EMA EV-charging

ЕМА EV-charging

Мережа зарядних станцій EMA EV-charging!

Ми будуємо зручну, надійну, орієнтовану на клієнта мережу зарядних станцій для електромобілів по всій території України. Перші станції вже готові зустрічати власників електрокарів за адресою: м. Київ, вул. Пріорська, 14.

Зарядні станції ЕМА працюють 24/7 та залишаться з живленням за відсутності планових відключень світла. Користуючись нашими станціями, ви маєте змогу залишити свій автомобіль на паркінгу, що перебуває під цілодобовою охороною, незалежно від часу доби!

Запрошуємо Вас розвивати мережу зарядних станцій разом з ЕМА. Ми пропонуємо рішення "під ключ" для вашого бізнесу. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Виникли питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку або зателефонуйте

bottom of page