top of page
Ветряные мельницы

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРДЖІ МАРКЕТС АССІСТАНТ» - успішна та прогресивна компанія-постачальник енергоресурсів. Створена у 2021 році й вже зарекомендувала себе як сильний та конкурентний гравець на ринку.

 

Ми - це команда однодумців із багаторічним досвідом роботи на ринках електроенергії, які працюють над втіленням сподівань мільйонів українських підприємств - отриманням легкого доступу до закупівлі енергоресурсів. 


ТОВ «ЕМА» веде активну діяльність на ринку енергоресурсів та в суміжних галузях, є  представником Ради Секцій ТОВ «УЕБ», активний член клубу енергетичної спільноти України Energy Club та ін.


Місією ТОВ «ЕМА» є надійне та якісне постачання електроенергії та природного газу, побудова довгострокових та взаємовигідних відносин з клієнтами, надання максимально комфортних умов для співпраці, а також забезпечення потреб в електропостачанні та газопостачанні за кращою ціновою пропозицією. 
 

sideways-lightningЕМА

ЕМА в цифрах

150 +

клієнтів

компанії які нам довіряють

18 +

областей

по всій території України

165 млн. +

кВт*год

постачання електричної енергії

200 +

тендерів

прийнято участь на різних площадках

2 млн. +   

м3

постачання природного газу

1,5 млрд. +

грн

вартість укладених публічних договорів

Image by Markus Spiske

ЕКО

Вибір ЕМА, як постачальника електричної енергії та газу для Вашого бізнесу, означає підтримка безпечного зеленого майбутнього України.


Ми свідомий бізнес, який прагне адаптуватись до умов сучасних реалій на ринку альтернативної енергетики, тому працюємо в партнерстві  з екологічними платформами та прагнемо розвивати напрямок зеленої енергетики. 


Ми сповнені рішучості створювати зручне для життя майбутнє.

Прозорість

ЕМА – це відкрита книга.
Ми прозорі з боку ведення бізнесу та ціноутворення, тому, обираючи нас, споживачі не турбуються про приховані платежі або штрафні санкції. 


Команда відкрита до діалогу, ми завжди готові зорієнтувати та допомогти обрати комерційну пропозицію, яка буде економічно ефективнішим рішенням саме для вашого бізнесу. 

Прогресивність

Молода та прогресивна команда компанії ЕМА постійно працює над автоматизацією процесів і сервісів, використовуючи сучасні методи ведення бізнесу. Саме тому ми маємо здатність адаптуватись до мінливого ринкового середовища та швидко реагувати на зміни без наслідків для клієнтів. 


ЕМА використовує в своїй роботі інноваційні інструменти коммунікації з клієнтом, тому ми можемо запропонувати нашим користувачам будь-який зручний спосіб зв’язку. 

Клієнтоорієнтованість

ЕМА складається із людей, тому ви не почуєте жодного автовідповідача.


Наші клієнти завжди можуть розраховувати на індивідуальний підхід та лише на живе спілкування у будь-який зручний для вас спосіб.


Ми відгукуємось на ваші потреби, впровадили особистий кабінет, готові до переходу на документообіг за допомогою електронного цифрового підпису та підготували для вас пропозицію договір під ключ

full-face-heartЕМА

Досягнення ЕМА

ЕМА пишається тим, що за наш короткий шлях ми постійно вдосконалюємось та підтверджуємо це сертифікатами та нагородами завдяки своїй зовнішній пропозиції та внутрішній цілісності.

Кожен наш сертифікат та наша перемога демонструє якісне обслуговування клієнтів, зосередженість на зеленому майбутньому та сучасні методи ведення бізнесу.

 
Сертифікат ISO 14001
ISO 14001 — це добровільна сертифікація незалежної Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), яка встановлює комплекс вимог екологічного менеджменту компанії, що сприяє екологічній основі сталого розвитку. Сертифікація надає інструменти для визначення та контролю впливу організації на навколишнє середовище та постійного покращення її екологічних показників з точки зору життєвого циклу.

ЕМА сертифікована за стандартом ISO 14001:2015 у 2022 році, підтримує та оновлює сертифікацію до сьогодні.
IsoЕМА

Визначні моменти ЕМА

Грудень 2022
 • ЕМА - відзначена щорічною премією Ukrainian Business Award
Лютий 2022
 • ЕМА отримала сертифікат ISO 14001:2015
 • ЕМА отримала сертифікат ISO 9001:2015
Лютий 2022
 • Відкриття особистого кабінету для наших клієнтів
Січень 2022
 • Топ – 15 тендерних постачальників електричної енергії України
Грудень 2021
 • Перша поставка природного газу
Жовтень 2021
 • Перемога у конкурсі ТОВ УЕБ щодо функціонування, аналізу та роботи ринку електричної енергії 
Серпень 2021
 • Перша поставка електричної енергії
Липень 2021
 • Створення компанії
Липень 2021
       Отримання ліцензії:​
 • з постачання природного газу
 • з постачання електричної енергії споживачу

Виникли питання?

Заповніть форму зворотнього зв’язку або зателефонуйте

bottom of page